Butas 6-23

Butas 6-23

Numerio informacija:

  • Bendras numerio plotas 46,31 m²
  • Kryptis Rytai
  • Kambarių skaičius 3
  • Virtuvė / svetainė 21,16 m²
  • Kambarys 8,29 m²
  • Kambarys/antresolė 10,19 m²
  • WC / vonia 4,55 m²

Poilsio pastatai Vanagupės g. 9, Palangoje

V9 namai – tai namai jūsų šeimai, kuriuose atrasite gamtos artumą, pajausite jūros alsavimą ir leisite laiką tarp mitologija apipintų pušelių. Ar žinote, kad pušys kadaise laikytos magišku medžiu, turinčiu galios grąžinti jėgas? Galbūt todėl gražiausi Lietuvos kurortai įsikūrę būtent šalia pušynų.

V9 namai – tai išskirtinis projektas. Jo metu bus pastatyti 6 namai, kuriuose bus įrengti 147 apartamentai (gyvenamosios bei poilsio paskirties). 

V9 namų komplekso pirmajame etape bus pastatyti 48 butai. Kvartalas įsikūręs vos 200 m nuo jūros ir 2 km nuo miesto centro.

3 aukštų poilsio paskirties pastatai su gyvenamosiomis patalpomis – butais

Patalpų išdėstymo sprendimai

Poilsio pastatų su gyvenamosiomis patalpomis – butais, kiekviename bute ir numeryje projektuojamas vienas sanitarinis mazgas, svetainė, virtuvė ir valgomasis vienoje erdvėje.

Pastato patalpų zonų suskirstymas

Pastatai – triaukščiai. Laiptinės projektuojamos taip, kad būtų patogu patekti į butus ir numerius. Pastate yra 2 laiptinės, kurios funkciškai atskiria butus nuo poilsinių numerių.

Neįgaliųjų judėjimo pastate sprendimai

Pastatai suprojektuoti taip, kad žmonės su negalia galėtų laisvai judėti. Patekimas į laiptines yra be kliūčių, slenksčių ir laiptukų.

Sienos, pertvaros ir fasadas

Pastato išorinės sienos yra suprojektuotos iš 180/240mm storio silikatinių blokelių sistemos. Lauko apdaila – medinės lentelės ir keraminės čerpės. Pertvaros – iš metalinių ir gipso kartono sistemos 100 mm. Pastato vidaus sienos tinkuojamos bei dažomos.

Stogas

Stogas – šlaitinis, suprojektuotas iš medinių gamyklinių santvarų. Stogo danga – keraminės čerpės.

Grindys

Grindų konstrukciją pasirenka užsakovas priklausomai nuo pasirinktos grindų dangos. „Plaukiančių“ grindų konstrukcijai naudojama 50 mm storio garsą izoliuojantis sluoksnis iš mineralinės vatos plokščių. Šlapių patalpų grindims (sanitariniame mazge) būtinas hidroizoliacinis sluoksnis. Šildomos grindys įrengiamos naudojant rekomenduojamas medžiagas ir technologijas.

Energenio naudingumo klasė

Pastatai projektuojami A klasės.

Šildymas

Pastatas suprojektuotas taip, kad būtų užtikrintas geras mikroklimatas patalpose. Siekiant gero mikroklimato pastato statybai naudojamos kokybiškos statybinės medžiagos, termoizoliacija, vėjo izoliacija. Pastato patalpose įrengtas grindinis šildymas su individualiomis šilumos apskaitomis. Šiluma tiekiama iš miesto centralizuotų šilumos tinklų.

Vėdinimas

Patalpų vėdinimas suprojektuotas rekuperatoriais bei per varstomus langus.

Elektra

Kiekviename kambaryje – viršutinis ar sieninis elektros šviestuvas, valdomas sieniniu jungikliu. Sieniniai elektros šviestuvų kištukiniai lizdai bus gyvenamuosiuose kambariuose, miegamuosiuose ar kitose patalpose.

Gaisrinė sauga

Poilsio paskirties pastatuose įrengti M tipo gaisro aptikimo ir signalizavimo sistema.

Aplinka

Pastatų kvartalas yra šalia urbanistiškai susiformavusios teritorijos. 200 m iki jūros bei 2 km iki miesto centro. Kvartalas ribojasi su mišku.